تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 4993
تاریخ انتشار: ي, 1392/04/30 - 16:14
مشکین رسا: بابایی گفت: در ماه مبارک رمضان و در راستای تأمین کالای مورد نیاز مددجویان تحت پوشش کمیته امداد اقلام مورد نیاز بین مددجویان این نهاد حمایتی بین نزدیک به 3 هزار نفر در مشگین شهر توزیع شده است.

علی بابائئ رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) مشگین شهر در گفتگو با خبرنگار مشکین رسا از توزیع اقلام غذایی و کالای مورد نیاز بین مددجویان تحت پوشش کمیته امداد در ماه رمضان خبر داد.
وی افزود: تاکنون بالغ بر 350 میلیون ريال اقلام تهیه و در بین بیش از یک هزار خانوار 3 هزار نفری توزیع در توزیع شده  و ادامه دارد .
بابایی با اشاره به اجناس سبد کالا اهدایی ماه مبارک رمضان افزود: وظایف این نهاد حمایتی تأمین اقلام مورد نیاز مددجویان تحت حمایت است که در این راستا سبد کالا ماه مبارک رمضان شامل برنج، روغن، تن ماهی و چای توزیع شده و در ایام باقی مانده نیز خیرین و نیکوکاران می‌توانند برای شرکت در طرح اکرام و محسنین و نیز اهدا نذورات خود همه روزه به محل کمیته امداد حضرت امام (ره) شهرستان مشگین شهر مراجعه یا با شماره تلفن 5238106 تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام دهند .
ایشان در ادامه ضمن تقدیر از خیرین گفت: امشب توسط یکی از خیرین شهرستان برای 200 نفر از ایتام تحت پوشش این نهاد افطاری در نظر گرفته شده و این روند در روزهای آتی در ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت .
این مسئول افزود: در طول ماه مبارک رمضان برای کلیه مدد جویان تحت پوشش کمیته امداد اقدام به صورت جیره خشک و کالا پیش بینی شده که تا پایان این ماه بین آنان توزیع خواهد شد .
 
انتهای پیام /

ارسال نظر